8. Sınıf 1. Ünite 2.Test

Topics:

Aşağıdaki test, 8. sınıf 1. ünite kapsamında öğrenilmesi gereken kişilik özellikleri ve fiziksel özelliklerle ilgili sıfatları içerir. Bu test, sınavlardan yüksek not almanıza yardımcı olacak önemli kelimeleri içerir. Toplam 10 sorudan oluşan testi 10 dakika içerisinde çözmeniz önerilir.Yanlış cevapladığınız soruların doğru cevabını en altta cevap anahtarından kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki test, mozilla firefox’ta çalışmaz. Google chrome veya internet explorer 8 veya 9 kullanın.

CEVAP ANAHTARI:

1. B, 2. D, 3. A, 4. B, 5. C,
6. D, 6. A, 7. B, 8. C, 9. A

45 thoughts on “8. Sınıf 1. Ünite 2.Test

  1. Testleriniz ve konu anlatim çok güzel ama video olarak olsa daha iyi teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrr¤》《☆★♣♧◆◇■□●○:-D

  2. tüm ing testleri arasında yanlış çıkardığım bir sru bile yok çok kolay daha zor yapın up up up up up up!

  3. Valaha kim yaptiysa ellerine sağlık cook guzel olmus su mebin yapcağı sinava hazirlik olmus oluyor
    Tesekurler

  4. sorular güzel biraz daha zorlasanız daha iyi olucak ve daha çok örneklendirme ile çok daha güzel olacak. sağolun dediklerimi dikkate alırsanız sevinirim……:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DİKKAT AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMADAN YORUM YAZMAYIN!
TÜRK CEZA KANUNU MADDE 125. - (1) Sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
Yazılan tüm yorumlar ve IP adresleri veritabanında ve sunucu kayıtlarında tutulmaktadır. Hakaret ve sövme durumunda savcılık kanalıyla kişilerin IP adresinden yerleri tespit edilebilmektedir. Sövenler hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Yorumlarınızı dikkatli yapınız!


TANITIM: İngilizceDers.org sitesi bedava ingilizce ders içerir. Bu sitede yer alan ingilizce ders kitabı konu anlatımları öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
TELİF UYARISI: Bu sitedeki çalışmalar (ingilizce ders) özgün olup, bir emeğin ürünüdür. İzinsiz başka bir sitede yayınlanması veya paylaşılması yasaktır. Telif hakkı ingilizcenet.org yabancı dil eğitim projesine aittir.
HER TÜRLÜ SORUN İÇİN İRTİBAT KURUNUZ:
İLETİŞİM: ingilizceforum@gmail.com

error: