8. Sınıf 1. Ünite 1.Test

Topics:

TEOG İNGİLİZCE TESTLER:

TEOG İngilizce kazanımlarıyla uyumlu 8. sınıf 1. ünite İngilizce dersi testleri için aşağıdaki sayfalara bakabilirsiniz.

1.ÜNİTE İNGİLİZCE TESTLER

TEOG UYUMLU 8. SINIF 1. ÜNİTE TESTİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

8. sınıf 1. Ünite (Friendship) İngilizce test çöz… 8. sınıf 1. ünitenin konusu “Friendship” tir. 8. sınıf 1. ünite TEOG kazanım testlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

126 thoughts on “8. Sınıf 1. Ünite 1.Test

  1. ne kadar basit bu ya ful yaptım diyenlere aferin yok siz bide gidip teog sorularını görün

  2. full diyenler dogru mu soyluyor
    tmm kolay ama hepsini yapmak braz zorr
    dimi arkadaslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DİKKAT AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMADAN YORUM YAZMAYIN!
TÜRK CEZA KANUNU MADDE 125. - (1) Sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
Yazılan tüm yorumlar ve IP adresleri veritabanında ve sunucu kayıtlarında tutulmaktadır. Hakaret ve sövme durumunda savcılık kanalıyla kişilerin IP adresinden yerleri tespit edilebilmektedir. Sövenler hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Yorumlarınızı dikkatli yapınız!


TANITIM: İngilizceDers.org sitesi bedava ingilizce ders içerir. Bu sitede yer alan ingilizce ders kitabı konu anlatımları öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
TELİF UYARISI: Bu sitedeki çalışmalar (ingilizce ders) özgün olup, bir emeğin ürünüdür. İzinsiz başka bir sitede yayınlanması veya paylaşılması yasaktır. Telif hakkı ingilizcenet.org yabancı dil eğitim projesine aittir.
HER TÜRLÜ SORUN İÇİN İRTİBAT KURUNUZ:
İLETİŞİM: ingilizceforum@gmail.com

error: