8. Sınıf 2. Ünite Test 1

8. sınıf 2. ünite (Teen Life) Test Çöz… 2. Üniteyle ilgili kitapta geçen konular ve kelimeler başta olmak üzere toplam 10 soru içeren çoktan seçmeli testler yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 8. sınıf 2. ünite ingilizce dersi konu ve kazanım testlerine ulaşabilirsiniz.

2. ÜNİTE İNGİLİZCE TESTLER 

 

Testlerin yenileri eklenecektir. Daha fazla ingilizce TEOG uyumlu test için buraya tıklayınız.

14 thoughts on “8. Sınıf 2. Ünite Test 1

  1. Saçmaydı 🙁 %60 aldım çalışmam gerek daha fazla yarın sınavım var aq 2. üniteye kadar çıkcak 1. ünitem çok iyi ama 2. ünite kus kus

  2. %50 çıkardım lütfen bana bir şey önerin. bu üniteden bir şey anlamadım. aq bide koleje gidiyom

  3. basit ama ingilizcem pek iyi değik hislerime güvenerek kafadan attım ve 90 aldım 🙂 🙂 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DİKKAT AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMADAN YORUM YAZMAYIN!
TÜRK CEZA KANUNU MADDE 125. - (1) Sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
Yazılan tüm yorumlar ve IP adresleri veritabanında ve sunucu kayıtlarında tutulmaktadır. Hakaret ve sövme durumunda savcılık kanalıyla kişilerin IP adresinden yerleri tespit edilebilmektedir. Sövenler hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Yorumlarınızı dikkatli yapınız!


TANITIM: İngilizceDers.org sitesi bedava ingilizce ders içerir. Bu sitede yer alan ingilizce ders kitabı konu anlatımları öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
TELİF UYARISI: Bu sitedeki çalışmalar (ingilizce ders) özgün olup, bir emeğin ürünüdür. İzinsiz başka bir sitede yayınlanması veya paylaşılması yasaktır. Telif hakkı ingilizcenet.org yabancı dil eğitim projesine aittir.
HER TÜRLÜ SORUN İÇİN İRTİBAT KURUNUZ:
İLETİŞİM: ingilizceforum@gmail.com

error: