TEOG İngilizce Deneme Sınavı – 3

TEOG uyumlu ingilizce deneme sınavı…. 8. sınıflar TEOG İngilizce deneme sınavı 3.. TEOG deneme sınavı 8. sınıf ünitelerin kazanımlarını içeren TEOG uyumlu ingilizce deneme sınavı..

Sitemizde buna benzer deneme sınavlarını hazırlayıp yayınlamamız için, yorum ve teşekkürlerinizle destek olunuz. 

Sınav bittikten sonra OUTLINE düğmesine basarak yanlış yaptığınız sorulara tekrar ulaşabilirsiniz.

13 thoughts on “TEOG İngilizce Deneme Sınavı – 3

  1. EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR SİTE VE HARİKA PAYLAŞIMLAR VAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…

  2. harika gerçekten bizlere çok yardımcı oluyor allah razı olsun sizin gibi bize örnek olan abi ablalarımızdan belki çogu ögrenci begeniyor kullanıyor fakat yorum yazmaya useniyor yani bence oyle ben onlar adınada çoook tesekkur ediyorum

  3. Allah razı olsun gerçekten çok sevdim bu siteyi çok sagolun ellerinize sağlık 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DİKKAT AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMADAN YORUM YAZMAYIN!
TÜRK CEZA KANUNU MADDE 125. - (1) Sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
Yazılan tüm yorumlar ve IP adresleri veritabanında ve sunucu kayıtlarında tutulmaktadır. Hakaret ve sövme durumunda savcılık kanalıyla kişilerin IP adresinden yerleri tespit edilebilmektedir. Sövenler hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Yorumlarınızı dikkatli yapınız!


TANITIM: İngilizceDers.org sitesi bedava ingilizce ders içerir. Bu sitede yer alan ingilizce ders kitabı konu anlatımları öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
TELİF UYARISI: Bu sitedeki çalışmalar (ingilizce ders) özgün olup, bir emeğin ürünüdür. İzinsiz başka bir sitede yayınlanması veya paylaşılması yasaktır. Telif hakkı ingilizcenet.org yabancı dil eğitim projesine aittir.
HER TÜRLÜ SORUN İÇİN İRTİBAT KURUNUZ:
İLETİŞİM: ingilizceforum@gmail.com

error: