İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
Son güncellenme: 28/10/2023

Değerli ziyaretçimiz, lütfen https://www.ingilizceders.org/ web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://www.ingilizceders.org/ web sitesi İngilizceDers.Org içerik yazarları tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra İngilizceDers.Org olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak İngilizceDers.Org’ye aittir ve İngilizceDers.Org üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik
Gizlilikle ilgili şartlar ve bilgiler, Gizlilik Politikası sayfamızda, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. İngilizceDers.Org’yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı
İngilizceDers.Org olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, İngilizceDers.Org’de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları
İngilizceDers.Org ‘de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) İngilizceDers.Org olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Site içeriğindeki İngilizceDersOrg sahiplerine ait yazıların telif hakları tarafımızca korunmaktadır. Tüm yazılar/içerik zaman damgası ile kayıt altına alınmıştır (Zaman damgası, elektronik verilerin, belirli bir zamandan önce var olduğunu kanıtlamak için kullanılan bir belirteçtir). Sitemizdeki içeriklerin izinsiz olarak herhangi bir dergi, broşür, fotokopi, dergi veya kitapta ya da herhangi bir elektronik ortamda izinsiz yayımlanması halinde zaman damgası ile kayıtlı olan içeriğimizin orijinaline binaen telif hakları izinsiz kullananlardan tazmin edilir.

Genel Hükümler
Kullanıcıların tamamı, İngilizceDers.Org ‘yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. İngilizceDers.Org dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı İngilizceDers.Org ‘nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
İngilizceDers.Org ‘de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
İngilizceDers.Org ‘de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. İngilizceDers.Org , işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
İngilizceDers.Org’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak (antivirus programı kullanmak gibi), kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
İngilizceDers.Org ‘de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. İngilizceDers.Org ‘ye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz. İngilizceDers.Org ‘nin kullanımından doğabilecek zararlara ilişkin hiç bir sorumluluğu kabul etmiyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda İngilizceDers.Org’nin kullanımıyla ilgili tüm sorumluluğun ziyaretçiye ait olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Tokat Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. İngilizceDers.Org sitesini kullanmaya devam ettiğiniz sürece bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Bu kullanım koşulları, https://sartlar.com aracılığıyla oluşturulmuştur.

error:
Verified by MonsterInsights